Güncel

Canon, Görüntüleme Uzmanlığını Dubai Expo 2020’ye Taşıyacak

Dünyanın en büyük fuarlarından biri olan Dubai Expo 2020’de ilk kez görüntüleme ve baskı hizmetleri tek bir sağlayıcı tarafından gerçekleştirilecek. Görüntüleme ve baskı çözümleri lideri Canon, dünyanın en büyük fuarlarından Dubai Expo 2020’yi destekleyerek fuar katılımcılarına ve işletmelere baskı hizmetleri sunan tek marka olacak. Ayrıca fuar alanında kurulacak “Canon Profesyonel Hizmetleri” kabinlerinde basın mensupları için ekipman kiralama ve bakım hizmetleri de sunulacak.

Görüntüleme teknolojileri lideri Canon, Dubai Expo 2020’nin resmi “Baskı ve Görüntüleme Sağlayıcısı” oldu. Yapılan sözleşme sonucunda Canon, 20 Ekim 2020 tarihinde açılışı gerçekleştirilecek fuarda tüm etkinlikleri sıra dışı görseller ve yüksek hızda baskı ile destekleyecek. Aynı zamanda fuarın açık olacağı altı ay boyunca Canon görüntüleme ve baskı uzmanlığını da kullanıma sunacak.

Baskı hizmetleri, galerilere yönelik hediye baskısı gibi profesyonel baskı işlerinin yanı sıra akreditasyon ve yerinde kayıt baskısı hizmetlerini de sağlayacak olan Canon, fuarda açılacak özel “Canon Profesyonel Hizmetleri (CPS)” kabinlerinde ekipman kiralama, teknik bilgi ve bakım gibi hizmetlerle medya mensuplarını sahne arkasında destekleyecek.

Canon’un Dubai Expo 2020’nin resmi “Baskı ve Görüntüleme Sağlayıcısı” olmasından gurur duyduğunu ifade eden Canon Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) Başkanı ve CEO’su Yuichi Ishizuka: “ Dubai Expo 2020’de ilk kez görüntüleme ve baskı hizmetlerinin her ikisi için tek bir sağlayıcı ile ilerleniyor. Dünyanın en büyük fuarlarından bir tanesi olan Expo 2020’nin hazırlanmasına katkı sunmak bizim için özel bir fırsat. Bu sayede insanların görüntüleme yoluyla neler yapılabileceğini yeniden hayal etmelerine, sınırları zorlamalarına yardımcı olacak ve tüm portföyümüzü sergileme olanağı bulacağız” dedi.

Canon’un fuar ekibine katılmasından mutluluk duyduğunu belirten Expo 2020 Dubai Ofisinin Yetkili Müdürü Najeeb Mohammed Al-Ali: “Dubai Expo 2020’nin tüm katılımcılarını yüksek çözünürlüklü, kolayca erişilebilir görseller ve baskı hizmetleriyle destekleyebildiğimiz için mutluyuz. İnovasyonda sınırları zorlayan ve olağanüstü bir World Expo fuarı sunmamızı sağlayan ekibimiz içerisine artık Canon da katılmış oldu” dedi.

Orta Doğu, Güney Asya ve Afrika bölgesinin ilk World Expo fuarı olma sıfatını taşıyan Dubai Expo 2020, 20 Ekim 2020 ve 10 Nisan 2021 tarihleri arasında 173 gün boyunca 200’den fazla katılımcıyı ve yaklaşık 25 milyon ziyaretçiyi ağırlayacak.

Article written by Kemal Keskin

Owner - Keskin Medya