Güncel

GoDaddy, Web Siteleri + Pazarlama Araçları için ‘Randevular ve Hizmetler’ özelliğini Türkiye’de kullanıma sundu

GoDaddy, Türkiye’deki küçük işletme sahipleri ve girişimcilerin müşteri edinmesine yardımcı olmak için Web Siteleri + Pazarlama Araçları çözümüne ‘Randevular ve Hizmetler’ özelliğini eklediğini duyurdu.

Dünyanın dört bir yanındaki girişimcilerin online dünyada başarılı olması için gerekli araç ve yardımı sunan GoDaddy, Web Siteleri + Pazarlama Araçları çözümüne ‘Randevular ve Hizmetler’ özelliğini eklediğini duyurdu. GoDaddy, bu özelliği Türkiye’deki küçük işletme sahipleri ve girişimcilere müşteri edinme ve edindikleri müşterileri koruma konusunda yardımcı olmak amacıyla eklediğini açıkladı. GoDaddy Randevular ve Hizmetler özelliği, Türkiye’deki oteller, güzellik salonları, kuaförler, spor salonları gibi küçük işletmelerin 7 gün 24 saat internet üzerinden randevu alabilmelerini, randevularını yönetmelerini ve popüler takvimlerle senkronize etmelerini sağlıyor.

GoDaddy Türkiye, MENA ve Güney Afrika Kıdemli Bölge Direktörü Selina Bieber, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “GoDaddy olarak küçük işletme sahipleri ve girişimcilerin işlerini online ortamda kurmalarına, yönetmelerine ve büyütmelerine yardımcı olmaya odaklanıyoruz. Türkiye’deki hizmet bazlı işletmelerin çoğunluğu randevu planlamaya çok fazla enerji ve kaynak yatırıyor. Cevapsız çağrılar, çok sayıda e-posta ve SMS, takvimlerde meydana gelebilecek hatalar randevuların kaçırılmasına neden olabiliyor ve bu da işletmelerin başarısını olumsuz etkileyebiliyor. Web Siteleri + Pazarlama Araçları çözümümüze Randevular ve Hizmetler özelliğini ekleyerek işletmelerin her şeyi web sitelerine entegre ederek tek bir platform üzerinden kolayca online randevu almalarını, takvimlerini senkronize etmelerini ve randevu teyidi almalarını kolaylaştırıyoruz.”

Müşteriler kolayca randevu alabiliyor

Randevular ve Hizmetler sayesinde müşteriler bilgisayar veya mobil cihazlarından bir işletmenin web sitesine girerek hızlıca ve kolayca randevu alabiliyor. Apple, Google ve Microsoft gibi popüler takvimler için iki taraflı takvim senkronizasyonu sağlaması ile Randevular ve Hizmetler hem masaüstü bilgisayarlar, hem de mobil cihazlarla uyumlu çalışıyor. Müşterilerin randevu almak için hangi cihazı tercih ettiğinden bağımsız olarak işletme sahipleri çifte rezervasyonun önüne geçilmesi için randevuları takvimlerinde ve web sitelerinde hemen görüntüleyebiliyor. Randevular ve Hizmetler aynı zamanda hem işletme sahipleri, hem de müşterilere otomatik, yazılı bildirimler ve e-posta hatırlatmaları göndererek randevuların unutulmasının önüne geçiyor.

Randevular ve Hizmetler özelliği ile Türkiye’deki küçük işletme sahipleri ve girişimcilerin yapabilecekleri şöyle:

  • Randevu için müsait oldukları ve olmadıkları zamanları belirlemek
  • Hem kişisel, hem de iş planlarını kolaylıkla yönetebilmek için kişisel ve iş takvimlerini senkronize etmek
  • Hepsini teker teker eklemek zorunda kalmadan, kolayca tekrar eden hizmetler, dersler ve etkinlikler oluşturmak
  • Birden fazla ders, etkinlik veya randevu seçeneği sunmak
  • Müşterilerine otomatik olarak yaklaşan randevuları ile ilgili SMS veya e-posta hatırlatmaları yollamak
  • İletişim bilgiler, geçmiş ve gelecek randevuları gibi bilgilere erişim ile müşteri ve randevu yönetimini kolaylıkla yapmak

Randevular ve Hizmetler, GoDaddy’nin güçlü bir online varlık oluşturulmasına yönelik Web Siteleri + Pazarlama Araçları çözümüne eklenen en yeni özelliklerden biri. Web Siteleri + Pazarlama Araçları, Hazır Web Sitesi ürününün yanı sıra küçük işletme sahipleri ve girişimcilerin yeni müşterilere erişmelerine ve işlerini büyütmelerine yardımcı olacak pazarlama araçlarını da barındırıyor. Web Siteleri + Pazarlama Araçları, Randevular ve Hizmetler’e ek olarak küçük işletme sahipleri ve girişimcilerin web sitelerini iyileştirmelerine ve performansını artırmalarına yardımcı olacak GoDaddy InSight ve Bağlantılar gibi yeni özelliklere de sahip.

GoDaddy, Türkiye’deki küçük işletmeler için online varlıklarını oluşturmalarını sağlayacak, kolay kullanılabilir ve uygun maliyetli dijital araçlar sunuyor. Ürün ve hizmetleri arasında alan adı kaydı ve Hazır Web Sitesi’nin (eski adıyla Web Sitesi Mimarı) yanı sıra hosting, Yönetilebilir WordPress, online güvenlik, online pazarlama ile e-posta ve Office üretkenlik araçları yer alıyor. Daha fazla bilgi için https://tr.godaddy.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için GoDaddy’yi Facebook’ta takip edebilirsiniz: https://www.facebook.com/tr.Godaddy/

Article written by Kemal Keskin

Owner - Keskin Medya