Facebook

Dünyanın ve Türkiye’nin en fazla kullanıcısına sahip olan sosyal medya platformu Facebook’ta, firma sayfası ile sizi en iyi şekilde temsil eder. Oluşturulan firma sayfasında, firmanın geçmiş çalışmaları, güncel aktivite ve faaliyetleri, ürün ve hizmetlerini güncel kullanım ile duyurur.

Organik etkileşimin dışında, Facebook’ta yapılması zaruri olan reklamcılık faaliyetleri ile hedef kitle odaklı reklam planlamaları yaparız.

Twitter

Twitter firmanızın hedef kitlesini barındırmayan bir platforma olmayabilir belki ama etkileşim ve iletişimin yegane merkezi artık Twitter. Oluşturulan profil ile firmanızı bu platformda temsil eder, etkileşim sağlarız.

İnstagram – Pinterest

Sosyal medyanın görsel platformlarının öncüleri olan İnstagram ve Pinterest; belki de var olmanız gereken başka görsel ağırlıklı platformda sizi temsil eder, güncel paylaşımlar yapar ve raporlarız.

Video

Yotube, Vimeo ve dahaa bir çok video kanalları, sosyal medyanın olmazsa olmaz kanallarından. İzlemek, okumanın önüne geçer seviyeye ulaştı. Sizleri video platformlarına entegre ederek hedef kitleye ulaşmanızı sağlarız.